Кошик
0
Оформлення замовлення
Шановні покупці, ми з вдячністю приймаємо Ваші побажання і зауваження щодо якості продукції та обслуговування в мережі супермаркетів «Класс».
Мобільний додаток
Daily

Daily


DAILY COFFEE – більше 10 видів кави: міцний еспресо, медова раф-кава або ніжний лате-мак’ято в оригінальних стаканчиках з жартівливими фразами, піднімуть настрій та зарядять енергією під час покупки у супермаркеті. Також, у coffee shop наш бариста допоможе вам підібрати каву з собою.


DAILY PASTRY – це прекрасне місце для зустрічей з сім'єю, друзями, романтичного побачення або ділових переговорів. У нашій кондитерській вас захоплять десерти та коктейлі. Наш шеф-кондитер і справжній віртуоз своєї справи, створює справжні витвори мистецтва: тістечка, торти, печиво, еклери, макаруни, цукерки, прикрашені ягодами та фруктами. Хочете відчути себе у паризькому кафе, перебуваючи у самому центрі Харкова? Приходьте до нас!


DAILY PATISSERIE – в асортименті нашої пекарні ви знайдете безліч хлібобулочних виробів: від традиційних бабусиних пиріжків до національного голландського хліба – пумпернікель. Ми випікаємо з різних сортів борошна – пшеничного, житнього, кукурудзяного та із полби. У нашій пекарні ви можете кожен день відкривати для себе нові смаки. Вся продукція виготовляється у сучасних і подових печах, що надає виробам чудовий традиційний смак та апетитну хрустку скоринкуРозташування
Розташування в ТЦ «Класс» за адресами:
телефон гарячої лінії
0 800 310 000
Залишити відгук
Нам важлива думка кожного покупця і жодне повідомлення не залишиться без уваги!
Шановні покупці, ми з вдячністю приймаємо Ваші побажання і зауваження щодо якості продукції та обслуговування в мережі супермаркетів «Класс».
Дякуємо
Нам важлива думка кожного покупця і жодне повідомлення не залишиться без уваги
ок
Хочете працювати з нами? Надішліть своє резюме
Нам потрібні ініціативні люди з активною життєвою позицією, які поділяють наші принципи, розуміють і беруть на себе відповідальність за доручену справу.