Кошик
0
Оформлення замовлення
Шановні покупці, ми з вдячністю приймаємо Ваші побажання і зауваження щодо якості продукції та обслуговування в мережі супермаркетів «Класс».
Мобільний додаток

E-tage

Магазин сімейного шопінгу E-tage - це родина брендів Style Home, Bambini і Карандаш, об'єднаних в один єдиний простір. Відвідуючи магазин E-tage кожна родина зможе обрати товари для кожного члена сім'ї в одному місці: посуд, декор, текстиль, товари для дітей та канцтовари.

Магазин сімейного шопінгу E-tage - це простір, який вас дійсно здивує! У ньому зібрані посуд і декор з усього світу: кухонні ножі з Японії, керамічні форми для запікання з Франції, кришталь з Німеччини, порцелянові статуетки з Італії, аксесуари для кухні з Великобританії і багато цікавих новинок з США.

Вишукана білизна, елітний текстиль, комфортний домашній одяг з натуральних тканин, комплекти постільної білизни, подушки і ковдри, пледи і простирадла - трендові новинки та ексклюзивні виробники.

Поряд з неймовірним асортиментом іграшок в магазині E-tage представлені нові колекції одягу для підлітків польського бренду Young Reporter, одягу іспанського бренду Mayoral і одягу для немовлят турецького виробника Caramel.


Магазини E-tage розташовані на 2-му поверсі в ТЦ «КЛАСС» на Клочківській, 104-а, Тракторобудівниках 128-в та на провулку Донецький 18.

Режим роботи: з 9:00 до 22:00

Розташування
Розташування в ТЦ «Класс» за адресами:
телефон гарячої лінії
0 800 310 000
Залишити відгук
Нам важлива думка кожного покупця і жодне повідомлення не залишиться без уваги!
Шановні покупці, ми з вдячністю приймаємо Ваші побажання і зауваження щодо якості продукції та обслуговування в мережі супермаркетів «Класс».
Дякуємо
Нам важлива думка кожного покупця і жодне повідомлення не залишиться без уваги
ок
Хочете працювати з нами? Надішліть своє резюме
Нам потрібні ініціативні люди з активною життєвою позицією, які поділяють наші принципи, розуміють і беруть на себе відповідальність за доручену справу.