Кошик
0
Оформлення замовлення
Шановні покупці, ми з вдячністю приймаємо Ваші побажання і зауваження щодо якості продукції та обслуговування в мережі супермаркетів «Класс».
Мобільний додаток
Історії успіху
Савченко Олег
Савченко Олег
Керуючий супермаркетом

16-річна кар'єра Олега Володимировича почалася з відкриття першого супермаркету «КЛАСС». Відповідальний та ініціативний адміністратор торгового залу, зарекомендував себе з позитивного боку, тому через кілька місяців був переведений на посаду менеджера. Пройшовши всі кар'єрні сходинки, Олег Володимирович вже 7 років успішно керує одним з найбільших супермаркетів «КЛАСС».

2001 Нічний адміністратор КЛАСС, пр-т Московський, 259
2002 Менеджер КЛАСС, пр-т Московський, 259
2009 Адміністратор гастрономії КЛАСС, пр-т Гагаріна, 178
2010 Заступник керуючого КЛАСС, пр-т Тракторобудівників, 128в
2011 Керуючий КЛАСС, пр-т Тракторобудівників, 128в
Калашник Тетяна
Калашник Тетяна
Керуюча супермаркетом

Коли, у 2003 році Тетяна Вікторівна прийшла до супермаркету «КЛАСС» всі покупці були у захваті від нового позитивного касира. А завдяки відповідальному підходу в роботі та вмінню правильно розставити пріоритети, вона вже через пару років стала заступником керуючого. Але, Тетяна Вікторівна не зупинилася на цьому, і у 2011 році зайняла заслужену посаду керуючої своїм «рідним» супермаркетом.

2003 Касир КЛАСС, Салтівське шосе, 248
2004 Інспектор із кадрів КЛАСС, Салтівське шосе, 248
2006 Заступник керуючого КЛАСС, Салтівське шосе, 248
2011 Керуюча КЛАСС, Салтівське шосе, 248
Лапченко Василь
Лапченко Василь
Керуючий супермаркетом

Виконавчий, працьовитий і цілеспрямований Василь Олексійович всього за півроку виріс з молодшого продавця до завідувача відділом. Він досконально знав асортимент і терміни реалізації товару, а також умів правильно спілкуватися з покупцями, тому, пройшовши всі кар'єрні сходинки, в 28 років став наймолодшим керівником супермаркету «КЛАСС».

2005 Молодший продавець КЛАС, пр-т Московський, 259
2006 Завідувач відділом КЛАCС, пр-т Московський, 259
2008 Нічний адміністратор КЛАCС, пр-т Московський, 259
2014 Заступник керуючого КЛАСC, вул. Леся Сердюка, 36
2014 Керуючий КЛАСC, пр-т Гагаріна, 178
2018 Керуючий КЛАСC, вул. Дудинської 1,А
Історії успіху
Мережа супермаркетів «КЛАСС» - одна з лідируючих компаній роздрібної торгівлі у Харкові. Для нас дуже важливо бути кращими для наших покупців та надавати широкий асортимент товарів, доступні ціни, високий сервіс і задоволення від покупок в нашій мережі. Ми у «КЛАСС» створюємо умови для плідної роботи та заохочуємо співробітників, які намагаються поліпшити свої власні результати, готові докладати зусилля та вчитися. Якщо ви поділяєте наші погляди, то приєднуйтесь до «КЛАСС»!
Залишити відгук
Нам важлива думка кожного покупця і жодне повідомлення не залишиться без уваги!
Шановні покупці, ми з вдячністю приймаємо Ваші побажання і зауваження щодо якості продукції та обслуговування в мережі супермаркетів «Класс».
Дякуємо
Нам важлива думка кожного покупця і жодне повідомлення не залишиться без уваги
ок
Хочете працювати з нами? Надішліть своє резюме
Нам потрібні ініціативні люди з активною життєвою позицією, які поділяють наші принципи, розуміють і беруть на себе відповідальність за доручену справу.