Кошик
0
Оформлення замовлення
Шановні покупці, ми з вдячністю приймаємо Ваші побажання і зауваження щодо якості продукції та обслуговування в мережі супермаркетів «Класс».
Програма лояльності
Опис дисконтної системиПрограма лояльності «Відсоток»

Мережа супермаркетів «КЛАСС» завжди прагне запропонувати своїм покупцям широкий вибір товарів і послуг. Тому ми розробили і впровадили унікальну колективну програму лояльності «Відсоток» . З дисконтною карткою «КЛАСС» можна отримувати призові бали, здійснюючи покупки не тільки в нашій мережі супермаркетів, а й у наших партнерів.

При покупці товарів і послуг в супермаркетах «КЛАСС» або у компаній-партнерів на дисконтну карту нараховуються спеціальні фірмові бонуси - «відсотки». Збирайте «відсотки» і обмінюйте їх на подарунки.

Здійснити обмін можна в дисконтних відділах або в відділах з позначкою «VIP - Колективна дисконтна система». Для списання «відсотків», необхідно вказати пароль від карти, який видається при її отриманні.

При покупці товарів і послуг в супермаркетах «КЛАСС» або у компаній-партнерів на дисконтну карту нараховуються спеціальні фірмові бонуси - «відсотки». Збирайте «відсотки» і обмінюйте їх на подарунки.

Здійснити обмін можна в дисконтних відділах або в відділах з позначкою «VIP - Колективна дисконтна система». Для списання «відсотків», необхідно вказати пароль від карти, який видається при її отриманні.

При покупці товарів і послуг в супермаркетах «КЛАСС» або у компаній-партнерів на дисконтну карту нараховуються спеціальні фірмові бонуси - «відсотки». Збирайте «відсотки» і обмінюйте їх на подарунки.

Дисконтні карти

Отримуйте «відсотки» за покупки або послуги і обмінюйте їх на товари в магазинах:

- канцелярських товарів «Карандаш»;

- посуду і товарів для дому «Style Home»;

- дитячих товарів та одягу «Bambini».!

Все дуже просто! Здійсніть покупку від 100 грн одним чеком, безкоштовно оформіть дисконтну карту і пред'являйте її під час оплати своїх покупок в супермаркетах «КЛАСС» і у партнерів.

Ми нараховуємо на неї «відсотки», за які можна буде купити товари на 2 поверхах ТЦ «КЛАСС». Стати власником картки «Преміум» або «VIP-відсоток» - і отримуйте від шопінгу додаткову вигоду!

«Преміум»
«Преміум»
«VIP-відсоток»
«VIP-відсоток»
Купони для іменинників

Відзначити свій день народження з розмахом і при цьому заощадити - думаєте, неможливо? Мережа супермаркетів «КЛАСС» дарує всім власникам дисконтної картки «VIP-відсоток» море грандіозних знижок і бонусів напередодні дня народження. Щоб скористатися пропозицією - отримаєте в дисконтном відділі карту іменинника. У ній ви знайдете значний список товарів і послуг за спеціальною ціною або з додатковими бонусами. А головний привілей VIP-іменинників - знижка 10%, 50% або 99% при покупці в «КЛАССі». І ще - подвоєні «відсотки» на товари в «КЛАССі».

Увага! Купон з пропозиціями для іменинника можна отримати і використовувати один раз протягом календарного місяця, в якому у вас день народження. Щоб отримати знижку, необхідно пред'явити купон на касі до роздрукування товарного чека. Після сканування купон залишається у касира. Розмір знижки - 10%, 50% або 99% - визначається випадковим чином під час друку чека.Подарункові карти

Не впевнені у виборі подарунка? Хочете зробити приємний сюрприз або віддячити за допомогу, але боїтеся не вгадати з подарунком? Подарункові карти «КЛАСС» - це стовідсоткове влучання в ціль! Людина сама вибере те, що їй потрібно, і при цьому залишиться задоволеною і вдячною вам.

* Обмін "відсотків" на подарункові сертифікати не проводиться.

**Подарункові карти неможливо використовувати на касах самообслуговування.

Товари та послуги, доступні власникам Подарункової карти:

Різноманітні страви і делікатеси
Різноманітні страви і делікатеси
Товари для дому та сім'ї
Товари для дому та сім'ї
Відвідування кафе «Територія відпочинку»
Відвідування кафе «Територія відпочинку»
Відпочинок в італійському ресторані «Amato»
Відпочинок в італійському ресторані «Amato»
Развлечения боулинг-клуба «Атмосфера».
Развлечения боулинг-клуба «Атмосфера».

Подарункові карти номіналом 100, 200, 300 і 500 гривень можна придбати на касах торгової мережі «КЛАСС».


Правила використання подарункових карт КЛАСС

 

1. «Подарункова карта КЛАСС» - це пластиковий носій (товар), вартість якого відповідає ціні, зазначеній на самій карті, як номінал. Карта згодом може бути пред'явлена суб'єкту торгівлі протягом терміну її дії з правом одночасного придбання будь-якого товару в мережі супермаркетів «КЛАСС», відповідного вартості повернутої карти.

1.2. «Подарункова карта КЛАСС» не є платіжним документом, грошовою одиницею, цінним папером.

2. Правом на придбання «Подарункової карти КЛАСС» володіє будь повнолітня, дієздатна фізична особа і оплата може проводитися готівковим або безготівковим розрахунком.

2.1. При придбанні «Подарункової карти КЛАСС» видається чек, що підтверджує покупку карти. При придбанні може використовуватися дисконтна карта програми лояльності «Преміум КЛАСС» або «Відсоток VIP».

3. «Подарункова карта КЛАСС» після її придбання може бути передана покупцеві на користь третьої особи відповідного п.2. правил.

4. Номінал «Подарункової карти КЛАСС» - 100 грн., 200 грн., 250 грн., 300 грн., 500 грн.

5. Суб'єкт торгівлі, у якого можна придбати «Подарункову карту КЛАСС» з подальшою можливістю реалізації прав, передбачених цими правилами: мережа супермаркетів «КЛАСС».

6. Володар «Подарункової карти КЛАСС» може скористатися правом, передбаченим п.1 правил, з дати її придбання до дати (включно) зазначену на самій карті. Якщо протягом цього терміну власник карти не реалізує право, передбачене п.1. даних правил, то після його закінчення останній втрачає його.

7. «Подарункова карта КЛАСС» в порядку, передбаченому п.1. правил, може бути використана одноразово, після чого відразу повертається у власність суб'єкта торгівлі.

8. У разі одноразового придбання володарем «Подарункової карти КЛАСС» товарів на суму, більшу грошового номіналу карти, дана різниця доплачується володарем карти додатково суб'єкту торгівлі. При цьому власник карти при реалізації права, передбаченому п.1. правил, позбавлений можливості придбання товарів на суму, яка менше грошового номіналу карти.

9. Товар, придбаний згідно п.8. правил, може бути повернутий, обміняний у випадках, передбачених Законом України «Про захист прав споживачів».

10. У разі втрати «Подарункової карти КЛАСС», втрати її товарного вигляду (механічні пошкодження і т.п.) остання відновленню, обміну та поверненню не підлягає.

11. Факт придбання «Подарункової карти КЛАСС» свідчить про ознайомлення та погодження споживача з даними правилами.


100 грн
200 грн
300 грн
500 грн
Акція «Велика покупка»
«ВЕЛИКА ПОКУПКА» - це акція мережі супермаркетів КЛАС, яка дає шанс отримати додаткові «Вiдсоткі» при покупці на 500 і більше гривень.
Рівно стільки, скільки гривень буде коштувати ваша наступна покупка.
Премія на наступну покупку діє протягом 7 днів, починаючи з наступного дня після здійснення вами покупки на 500 гривень.
Зробіть наступну покупку протягом терміну дії премії, і супермаркет КЛАСС подарує вам екстра «Вiдсотки», а якщо сума повторної покупки також буде більше 500 гривень, то екстра «Вiдсотки» чекають вас і при наступній покупці.
Акція діє на постійній основі.
Питання та відповіді

«Відсотки» - це винагорода за покупки в супермаркетах мережі «КЛАСС» і у партнерів системи «Відсоток». «Відсотки» нараховуються в кількості, що дорівнює вартості покупки в гривнях при пред'явленні дисконтної картки. У партнерів системи «Відсоток» «відсотки» видаються у вигляді жетонів і купонів, або зараховуються в електронному вигляді безпосередньо на рахунок власника картки протягом 14 днів з моменту здійснення покупки. Отримані у партнерів «відсотки» у вигляді жетонів і купонів необхідно здати на касу супермаркету «КЛАСС», де їх відразу ж зарахують на ваш рахунок.

Інформація про накопичених «відсотках» надається покупцю після кожної покупки і вказується в фіскальному чеку супермаркету «КЛАСС».

Отримати додаткові «відсотки» можливо, купуючи товари, виділені спеціальними цінниками, в супермаркетах «КЛАСС» », або беручи участь в акціях, що проводяться партнерами системи «Відсоток».

Відтепер ви можете розрахуватися накопиченими «відсотками» за будь-які товари у:

-  канцелярських магазинах «Карандаш»;

-  магазинах посуду та товарів для дому «Style Home»;

-  магазинах парфумерії та косметики «RUSH»;

-  магазинах дитячого одягу та іграшок «Bambini».

Тариф розрахування:

1 «відсоток» = 1 копійка.

Також, відтепер розрахуватися можна будь-якою дисконтною карткою «КЛАСС».

Тариф нарахування «відсотків»:

карта Преміум 1 грн чека = 1 «відсоток»

карта VIP 1 грн чека = 1,3 «відсотка»

Різниця між вартістю товарів (послуг) та кількістю «відсотків» не може бути виплачена готівкою. 


«Відсотки» зберігаються необмежений час, але якщо протягом трьох і більше місяців за допомогою дисконтної карти «КЛАСС» не здійснювалося покупок, накопичені «відсотки» анулюються, а картка деактивується.

У випадки втрати або псування дисконтної карти «КЛАСС» власник картки має право на отримання нової дисконтної карти зі збереженням накопичених «вiдсотків», за умови відшкодування вартості самої дисконтної карти в розмірі 500 «відсотків» пред'явивши при цьому паспорт і секретний код.

Відновити PIN-код вашої дисконтної карти можна двома способами:

1.  У Відділах інформації будь-якого супермаркету «КЛАСС», пред’явивши свою дисконтну картку та документ, що посвідчує особистість (паспорт або водійські права). 

2.  Зателефонувавши на інформаційну лінію Відділів дисконту 057 310-00-00 та відповівши оператору на питання щодо номеру карти, останньої покупки з дисконтною карткою, контактних даних та ін.


Залишити відгук
Нам важлива думка кожного покупця і жодне повідомлення не залишиться без уваги!
Шановні покупці, ми з вдячністю приймаємо Ваші побажання і зауваження щодо якості продукції та обслуговування в мережі супермаркетів «Класс».
Дякуємо
Нам важлива думка кожного покупця і жодне повідомлення не залишиться без уваги
ок
Хочете працювати з нами? Надішліть своє резюме
Нам потрібні ініціативні люди з активною життєвою позицією, які поділяють наші принципи, розуміють і беруть на себе відповідальність за доручену справу.