Кошик
0
Оформлення замовлення
Шановні покупці, ми з вдячністю приймаємо Ваші побажання і зауваження щодо якості продукції та обслуговування в мережі супермаркетів «Класс».
Програма лояльності
Опис дисконтної системиПрограма лояльності «Відсоток»

Мережа супермаркетів «КЛАСС» завжди прагне запропонувати своїм покупцям широкий вибір товарів і послуг. Тому ми розробили і впровадили унікальну колективну програму лояльності «Відсоток» . З дисконтною карткою «КЛАСС» можна отримувати призові бали, здійснюючи покупки не тільки в нашій мережі супермаркетів, а й у наших партнерів.
Дисконтні карти

Отримуйте «відсотки» за покупки або послуги і обмінюйте їх на товари в магазинах:

- канцелярських товарів «Карандаш»;

- посуду і товарів для дому «Style Home»;

- парфумерії та косметики «RUSH»;

- дитячих товарів та одягу «Bambini».!

Все дуже просто! Здійсніть покупку від 100 грн одним чеком, безкоштовно оформіть дисконтну карту і пред'являйте її під час оплати своїх покупок в супермаркетах «КЛАСС» і у партнерів.

Ми нараховуємо на неї «відсотки», за які можна буде купити товари на 2 поверхах ТЦ «КЛАСС». Стати власником картки «Преміум» або «VIP-відсоток» - і отримуйте від шопінгу додаткову вигоду!

«Преміум»
«Преміум»
«VIP-відсоток»
«VIP-відсоток»
Купони для іменинників

Відзначити свій день народження з розмахом і при цьому заощадити - думаєте, неможливо? Мережа супермаркетів «КЛАСС» дарує всім власникам дисконтної картки «VIP-відсоток» море грандіозних знижок і бонусів напередодні дня народження. Щоб скористатися пропозицією - отримаєте в дисконтном відділі карту іменинника. У ній ви знайдете значний список товарів і послуг за спеціальною ціною або з додатковими бонусами. А головний привілей VIP-іменинників - знижка 10%, 50% або 99% при покупці в «КЛАССі». І ще - подвоєні «відсотки» на товари в «КЛАССі».

Увага! Купон з пропозиціями для іменинника можна отримати і використовувати один раз протягом календарного місяця, в якому у вас день народження. Щоб отримати знижку, необхідно пред'явити купон на касі до роздрукування товарного чека. Після сканування купон залишається у касира. Розмір знижки - 10%, 50% або 99% - визначається випадковим чином під час друку чека.

Подарункові карти

Не впевнені у виборі подарунка? Хочете зробити приємний сюрприз або віддячити за допомогу, але боїтеся не вгадати з подарунком? Подарункові карти «КЛАСС» - це стовідсоткове влучання в ціль! Людина сама вибере те, що йому потрібно, і при цьому залишиться задоволений і вдячний вам.

* Обмін "відсотків" на подарункові сертифікати не проводиться.

**Подарункові карти неможливо використовувати на касах самообслуговування.

Товари та послуги, доступні власникам Подарункової карти:

Різноманітні страви і делікатеси
Різноманітні страви і делікатеси
Товари для дому та сім'ї
Товари для дому та сім'ї
Відвідування кафе «Територія відпочинку»
Відвідування кафе «Територія відпочинку»
Косметика і парфюмерія
Косметика і парфюмерія
Відпочинок в італійському ресторані «Amato»
Відпочинок в італійському ресторані «Amato»
Развлечения боулинг-клуба «Атмосфера».
Развлечения боулинг-клуба «Атмосфера».
Подарункові карти номіналом 100, 200, 300 і 500 гривень можна придбати на касах торгової мережі «КЛАСС».
100 грн
200 грн
300 грн
500 грн
Акція «Велика покупка»
«ВЕЛИКА ПОКУПКА» - це акція мережі супермаркетів КЛАС, яка дає шанс отримати додаткові «Вiдсоткі» при покупці на 500 і більше гривень.
Рівно стільки, скільки гривень буде коштувати ваша наступна покупка.
Премія на наступну покупку діє протягом 7 днів, починаючи з наступного дня після здійснення вами покупки на 500 гривень.
Зробіть наступну покупку протягом терміну дії премії, і супермаркет КЛАСС подарує вам екстра «Вiдсотки», а якщо сума повторної покупки також буде більше 500 гривень, то екстра «Вiдсотки» чекають вас і при наступній покупці.
Акція діє на постійній основі.
Питання та відповіді

«Відсотки» - це винагорода за покупки в супермаркетах мережі «КЛАСС» і у партнерів системи «Відсоток». «Відсотки» нараховуються в кількості, що дорівнює вартості покупки в гривнях при пред'явленні дисконтної картки. У партнерів системи «Відсоток» «відсотки» видаються у вигляді жетонів і купонів, або зараховуються в електронному вигляді безпосередньо на рахунок власника картки протягом 14 днів з моменту здійснення покупки. Отримані у партнерів «відсотки» у вигляді жетонів і купонів необхідно здати на касу супермаркету «КЛАСС», де їх відразу ж зарахують на ваш рахунок.

Інформація про накопичених «відсотках» надається покупцю після кожної покупки і вказується в фіскальному чеку супермаркету «КЛАСС».

Отримати додаткові «відсотки» можливо, купуючи товари, виділені спеціальними цінниками, в супермаркетах «КЛАСС» », або беручи участь в акціях, що проводяться партнерами системи «Відсоток».

Відтепер ви можете розрахуватися накопиченими «відсотками» за будь-які товари у:

-  канцелярських магазинах «Карандаш»;

-  магазинах посуду та товарів для дому «Style Home»;

-  магазинах парфумерії та косметики «RUSH»;

-  магазинах дитячого одягу та іграшок «Bambini».

Тариф розрахування:

1 «відсоток» = 1 копійка.

Також, відтепер розрахуватися можна будь-якою дисконтною карткою «КЛАСС».

Тариф нарахування «відсотків»:

карта Преміум 1 грн чека = 1 «відсоток»

карта VIP 1 грн чека = 1,3 «відсотка»

Різниця між вартістю товарів (послуг) та кількістю «відсотків» не може бути виплачена готівкою. 


«Відсотки» зберігаються необмежений час, але якщо протягом трьох і більше місяців за допомогою дисконтної карти «КЛАСС» не здійснювалося покупок, накопичені «відсотки» анулюються, а картка деактивується.

У випадки втрати або псування дисконтної карти «КЛАСС» власник картки має право на отримання нової дисконтної карти зі збереженням накопичених «вiдсотків», за умови відшкодування вартості самої дисконтної карти в розмірі 500 «відсотків» пред'явивши при цьому паспорт і секретний код.

Відновити PIN-код вашої дисконтної карти можна двома способами:

1.  У Відділах інформації будь-якого супермаркету «КЛАСС», пред’явивши свою дисконтну картку та документ, що посвідчує особистість (паспорт або водійські права). 

2.  Зателефонувавши на інформаційну лінію Відділів дисконту 0-800-30-70-90 та відповівши оператору на питання щодо номеру карти, останньої покупки з дисконтною карткою, контактних даних та ін.


Залишити відгук
Нам важлива думка кожного покупця і жодне повідомлення не залишиться без уваги!
Шановні покупці, ми з вдячністю приймаємо Ваші побажання і зауваження щодо якості продукції та обслуговування в мережі супермаркетів «Класс».
Дякуємо
Нам важлива думка кожного покупця і жодне повідомлення не залишиться без уваги
ок
Хочете працювати з нами? Надішліть своє резюме
Нам потрібні ініціативні люди з активною життєвою позицією, які поділяють наші принципи, розуміють і беруть на себе відповідальність за доручену справу.