Корзина
0
Оформление заказа
Уважаемые покупатели, мы с благодарностью принимаем Ваши пожелания и замечания относительно качества продукции и обслуживания в сети супермаркетов «Класс».
Мобильное приложение
Стань першим Супер покупцем КЛАСС!

У КЛАСС завжди чудові пропозиції щодо знижок. А якщо ви власник DAILY CARD – то у вас ще накопичуються й бонуси за кожну покупку. А бонуси – це гроші!


Більше бонусів – більше грошей на вашому рахунку! А більше грошей - це завжди можливість купити більше свіжих та якісних продуктів. Адже КЛАСС завжди стежить за якістю, різноманітністю та свіжістю товарів, щоб ваші покупки завжди були вдалими!


Для всіх покупців із DAILY CARD в КЛАСС завжди діють унікальні пропозиції. А наразі ще є можливість стати супер покупцем і виграти один із трьох сертифікатів на 10000 грн.


Відтепер кожен ваш візит у супермаркети КЛАСС може призвести до виграшу! З 5 по 25 лютого ви маєте можливість стати одним із обраних суперпокупців та отримати сертифікат на покупки у наших магазинах на суму 10 000 грн. Прочитайте, що для цього потрібно.


Як взяти участь?


Для участі у акції "Супер покупець КЛАСС" необхідно:

1. Здійснити від 6 покупок: Робіть покупки у наших магазинах на суму від 300 грн з обов’язковими товарами-партнерами у чеку (ТМ Щебпак і ТМ Кращий вибір)

2. Відсканувати картку: Скануйте на касі свою картку DAILY CARD, та отримайте чек з позначкою учасника акції “Супер покупець КЛАСС”

3. Реєстрація чеків: ВІДПРАВТЕ фото чеку у телеграм або інстаграм канали КЛАСС до 25 лютого 2024 (включно!)

4. Очікуйте результатів: Три покупці, які зберуть найбільшу кількість чеків стануть супер покупцями в лютому і отримають сертифікат на покупки в КЛАСС на 10 000 гривень.


Чому варто брати участь?


Стати супер покупцем КЛАСС - це не лише можливість виграти чудовий сертифікат на шопінг, а й отримати велику порцію задоволення від покупок в наших магазинах. Наші продукти завжди відомі своєю якістю та свіжістю, а додаткові знижки та можливість виграти просто роблять шопінг у КЛАСС ще приємнішим.


Запрошуємо до КЛАСС!


Не упустіть шанс стати супер покупцем у Лютому! Завітайте до наших магазинів, здійсніть покупки та зареєструйте чеки. Ми чекаємо на вас!


Бажаємо вам успіху та приємних покупок!


Оставить отзыв
Нам важно мнение каждого покупателя и ни одно сообщение не останется без внимания!
Уважаемые покупатели, мы с благодарностью принимаем Ваши пожелания и замечания относительно качества продукции и обслуживания в сети супермаркетов «Класс».
спасибо
Нам важно мнение каждого покупателя и ни одно сообщение не останется без внимания
ок
Хотите работать с нами? Отправьте свое резюме
Нам нужны инициативные люди с активной жизненной позицией, которые разделяют наши принципы, понимают и берут на себя ответственность за порученное дело.