Корзина
0
Оформление заказа
Уважаемые покупатели, мы с благодарностью принимаем Ваши пожелания и замечания относительно качества продукции и обслуживания в сети супермаркетов «Класс».
Мобильное приложение
Три шляхи використання бонусів программ лояльності DAILY CARD

Друзі, 9 березня 2023 року ми поновили роботу програми лояльності DAILY CARD, яка надає купу можливостей для заощадження та накопичення бонусів. Нагадуємо, що бонуси можна легко витрачати, роблячи покупки у КЛАСС, адже бонуси – це гроші! Більш того, їх треба витрачати, щоб вони постійно поновлювалися та не підлягали списанню, згідно з правилами програми. Отже, з 1 квітня 2023 року бонуси, які були накопичені до 1 лютого 2022 року підлягають списанню, якщо їх не витратити або не скористатися програмами, які ми підготували для всіх, хто з деяких причин не можуть використати бонуси. Ви маєте можливість обрати три шляхи для використання бонусів у наших чат-ботах Telegram та Viber до 30 квітня 2023 року (включно):

- переказ на іншу картку DAILY CARD Друзям, рідним або просто знайомим, щоб вони могли за них купити щось смачненьке!

- переказ до проєкту "Великодній бонусний кошик" Іншими словами «більше знижок для харків'ян на Великдень». Переведи будь-яку суму бонусів, ми збираємо їх разом і таким чином збільшуємо розмір знижки на акційні товари під Великдень! Тим самим ти допоможеш усім харків'янам придбати більше товарів для зустрічі Світлого свята!

- переказ до проєкту #РУКАДОПОМОГИ Завдяки цьому проєкту вже багато харків'ян, що потребують допомоги, отримали її у вигляді обігрівачів, електричних печей, генераторів, подарунків на Новий рік для діток-переселенців, комунальні служби та служби порятунку отримали допомогу у вигляді наборів першої допомоги, бронежилетів, інших різних пристроїв для їх важкої праці. Долучайся! Та немає нічого страшного, якщо ви не змогли використати ваші бонуси! На всіх, хто візьме участь у програмах переказу бонусів або, хто не зможе це зробити, при поверненні до КЛАСС чекатимуть унікальні пропозиції, які допоможуть ну дуууууже швидко їх повернути, роблячи покупки в нашій мережі. Дізнатися скільки бонусів рекомендовано витратити або переказати можна у вашому мобільному додатку КЛАСС


    

   

Разом до перемоги!


Оставить отзыв
Нам важно мнение каждого покупателя и ни одно сообщение не останется без внимания!
Уважаемые покупатели, мы с благодарностью принимаем Ваши пожелания и замечания относительно качества продукции и обслуживания в сети супермаркетов «Класс».
спасибо
Нам важно мнение каждого покупателя и ни одно сообщение не останется без внимания
ок
Хотите работать с нами? Отправьте свое резюме
Нам нужны инициативные люди с активной жизненной позицией, которые разделяют наши принципы, понимают и берут на себя ответственность за порученное дело.