Кошик
0
Оформлення замовлення
Шановні покупці, ми з вдячністю приймаємо Ваші побажання і зауваження щодо якості продукції та обслуговування в мережі супермаркетів «Класс».
Мобільний додаток
Супермаркет КЛАСС в повному обсязі поновлює роботу DAILY CARD

Друзі, у нас дуже гарні новини! Ми в повному обсязі поновлюємо роботу DAILY CARD! Нагадуємо переваги програми лояльності:

✔️ Нарахування бонусів при покупці (1 грн=1 бонус) Отримуйте 1 бонус за кожну витрачену гривню в супермаркетах КЛАСС і в компаніях-партнерах програми лояльності ✔️ Нарахування подвійних «Х2» бонусів при сумі покупок від 5000 грн у попередньому місяці При сумі покупок від 5 000 грн за минулий місяць, весь наступний місяць отримуй подвійний бонус на кожну витрачену гривню в чеку. Тобто, наступного місяця замість 1 бонуса за 1 гривню отримуй 2 бонуси за 1 гривню в чеку. ✔️ Додатково 1 бонус за кожну гривню, витрачену з грошового рахунку DAILY CARD (при умові наявності залишку не менше 10 гривень) Користуйся грошовим рахунком та отримуй додатково +1 бонус за кожну гривню, витрачену з твого грошового рахунку. Акція діє при умові наявності не менше 10 гривень на грошовому рахунку. ✔️ Нарахування потрійних «Х3» бонусів у День Народження (при покупці товарів за 5 днів до Дня Народження, у День Народження та 5 днів після) Скануй свою карту лояльності на касі супермаркету та отримуй потрійні бонуси при покупці товарів за 5 днів до Дня Народження, у День Народження та 5 днів після нього, але не більше чим на 15 чеків. ✔️ 300 бонусів за реєстрацію у чат-ботах КЛАСС та мобільному додатку КЛАСС Зареєструйся у чат-боті КЛАСС або в мобільному додатку та миттєво отримай 300 бонусів на рахунок. З DAILY CARD легко та вигідно!


Залишити відгук
Нам важлива думка кожного покупця і жодне повідомлення не залишиться без уваги!
Шановні покупці, ми з вдячністю приймаємо Ваші побажання і зауваження щодо якості продукції та обслуговування в мережі супермаркетів «Класс».
Дякуємо
Нам важлива думка кожного покупця і жодне повідомлення не залишиться без уваги
ок
Хочете працювати з нами? Надішліть своє резюме
Нам потрібні ініціативні люди з активною життєвою позицією, які поділяють наші принципи, розуміють і беруть на себе відповідальність за доручену справу.