Кошик
0
Оформлення замовлення
Шановні покупці, ми з вдячністю приймаємо Ваші побажання і зауваження щодо якості продукції та обслуговування в мережі супермаркетів «Класс».
Кинотеатр "FILMAX" у новому ТЦ «КЛАСС» біля ст. метро Холодна ГораУ новому ТЦ «КЛАСС» за адресою вул. Дудинської, 1а на 3-му поверсі відтепер працює сучасний кінотеатр "FILMAX".


Мережа кінотеатрів "FILMAX", дає можливість насолодитися останніми новинками світового прокату у сучасних і стильних залах, обладнаних зручними кріслами, екранами високої якості та потужним, кристально-чистим звуком.


Інформацію про кіносеанси можна переглянути на сайті filmax.net.ua або дізнатися за номерами телефону +380975674677 та +380955374722. 


Актуальна інформація про кінотеатр, афіша знаходиться за посиланням 


Акційні товари супермаркетів КЛАСС знаходяться  за посиланням


Читайте також
Всі новини
Каси самообслуговування – швидко та комфортно Каси самообслуговування – швидко та комфортно
Каси самообслуговування - тренд продуктового рітейлу, так як це виграшне рішення для компанії та для клієнтів. Ми, у мережі супермаркетів «КЛАСС», це розуміємо й тому протягом усього 2018 року активно вели роботи по встановленню обладнання. На сьогоднішній день вже в 11 наших супермаркетах встановлені КСО. Що т...
Відкриття нового ТРЦ «КЛАСС» - викликало великий ажіотаж Відкриття нового ТРЦ «КЛАСС» - викликало великий ажіотаж
18 грудня в Харкові за адресою вул. Дудинської, 1-а відкрився торгово-розважальний центр «КЛАСС». На чотирьох рівнях нового ТРЦ розташувалися кінотеатр, кавова студія «Сoffeelaktika», данський магазин товарів для дому «Jysk», гіпермаркет електроніки «Comfy», магазини мережі «КЛАСС» - «Bambini», «Карандаш» і «Style Home...
Відтепер Daily Pizza у КЛАССі на Одеській та Олексіївці Відтепер Daily Pizza у КЛАССі на Одеській та Олексіївці
25 лютого у супермаркетах КЛАСС за адресою пр. Людвіга Свободи, 43 та пр. Гагаріна, 178 відкрилися відділи Daily Pizza, у яких кваліфіковані піцейола готують справжню італійську піцу.Студента 500г 45 ₴Касаліна 500г 49 ₴Ла Класі 500г 49 ₴Гавайчі 500г 59 ₴Пепперото 500г 59 ₴Піканте 500г 59 ₴Кальцоне 500г 55 ₴Болоньєзе 50...
Залишити відгук
Нам важлива думка кожного покупця і жодне повідомлення не залишиться без уваги!
Шановні покупці, ми з вдячністю приймаємо Ваші побажання і зауваження щодо якості продукції та обслуговування в мережі супермаркетів «Класс».
Дякуємо
Нам важлива думка кожного покупця і жодне повідомлення не залишиться без уваги
ок
Хочете працювати з нами? Надішліть своє резюме
Нам потрібні ініціативні люди з активною життєвою позицією, які поділяють наші принципи, розуміють і беруть на себе відповідальність за доручену справу.