Кошик
0
Оформлення замовлення
Шановні покупці, ми з вдячністю приймаємо Ваші побажання і зауваження щодо якості продукції та обслуговування в мережі супермаркетів «Класс».
Мобільний додаток
Акція "ЛИШЕ 3 ДНІ". Шалені знижки у КЛАСС!


З 8 червня стартує Нова серія акцій "ЛИШЕ ТРИ ДНІ" - лише три дні з шок-цінами на різні товари.


КЛАСС завжди піклується про своїх покупців, тому знижки для вас продовжуються постійно!


Кожні три дні в усіх супермаркетах мережі КЛАСС будуть діяти знижки до -80% на 10 різних товарів.


Нові товари будуть потрапляти під акцію кожні три дні! Щоб дізнатися, які саме, слідкуйте за новинами у наших соцмережах, або реєструйтеся у нашій системі лояльності DAILY CARD, встановлюйте мобільний додаток КЛАСС та завчасно дізнавайтеся про акції й плануйте свої покупки дууууже вигідно!


Нагадуємо, що з 1 липня скористатися шаленими знижками зможуть тільки учасники програми DAILY CARD, тож неодмінно отримайте карту, або зареєструйтеся в мобільному додатку!


В кожному супермаркеті мережі встановлені спеціальні стійки де ви можете БЕЗКОШТОВНО, без будь-яких умов отримати карту DAILY CARD!


Будьте з КЛАСС і ми обов'язково порадуємо вас!


Акція "ЛИШЕ ТРИ ДНІ" - це доступність для кожного, вигідні пропозиції та насолода від шопінгу!

Залишити відгук
Нам важлива думка кожного покупця і жодне повідомлення не залишиться без уваги!
Шановні покупці, ми з вдячністю приймаємо Ваші побажання і зауваження щодо якості продукції та обслуговування в мережі супермаркетів «Класс».
Дякуємо
Нам важлива думка кожного покупця і жодне повідомлення не залишиться без уваги
ок
Хочете працювати з нами? Надішліть своє резюме
Нам потрібні ініціативні люди з активною життєвою позицією, які поділяють наші принципи, розуміють і беруть на себе відповідальність за доручену справу.